Taşdelen'da Firma Ara
 
Taşdelen Haberleri
 
Tarih: 9.07.2013 02:35:43
Bu haberi 3.827 kişi okudu.

Cadde Döner

Cadde Döner – Metin İstemihanCadde Döner – Metin İstemihan             

Taşdelen Turgut Özal Bulvarı’nda bulunan Cadde Döner yetkilisi Metin İstemihan ile görüştük.

İşlerinde en önemli konunun hijyen olduğunun farkında olduklarını belirten Metin Bey, hijyenik koşullardaki standartlarını her geçen gün yükselterek kaliteli ürünleri müşterilerine sunmalarının çabası içerisinde olduklarını iletti. Günümüzde hijyen konusunun gerek kendi prensipleri gerek se denetimlerle 5-10 yıl öncesine göre kıyaslanamayacak kadar geliştirildiğini sözlerine ekledi.

Sektörün her geçen gün geliştiğini ve Cadde Döner olarak da buna uyum sağlamak için gerekli takipleri yaptıklarını ileten Metin Bey, en nihayetinde bir parça etin işlenip daha kıymetli bir hale getirilmesi çalışmalarını titizlikle incelediklerini belirtti. Bu işlemin iyi bir şekilde yapılması halinde ise dönerin normal bir et olmaktan çıkarak herkesin severek yiyebileceği bir gıdaya dönüştüğünü iletti.

“Taşdelen’de dönere çok fazla talep görülmekte. Restoran, Lokanta ve Büfe olarak faaliyet gösteren yaklaşık 20 işletmeden en az 10 tanesinde döner görmek mümkün. Yani aynı şekilde arz da bölgemizde mevcut. Cadde Döner olarak bizde en iyi şekilde Taşdelen de döneri müşterilerimize sunmaya devam ediyoruz. Şu da öngörülüyor ki bu firmalardan en başta belirttiğim hijyen konusunda gerekli hassasiyeti göstermeyen firmalar kısa vadede bertaraf olacaklardır. Biz millet olarak döneri çok seviyoruz o nedenle de sağlıklı bir şekilde tüketebileceğimiz noktalara ihtiyacımız her zaman mevcuttur.”

Adres: Sultan Çiftliği Mah. Turgut Özal Bulvarı Megakent Sit. Tahsin Uzun İş Merk. Casper Emre Elektronik Yanı

 

Taşdelen Rehber Ekibi

 

 
Kod snippet'ini kopyala