Taşdelen'da Firma Ara
 
Taşdelen Haberleri
 
Tarih: 22.11.2012 18:30:40
Bu haberi 5.652 kişi okudu.

Çizim Matbaa Yenilikleri

Taşdelen'in önemli firmalarından Çizim matbaa koordinatörü ile sektöre dair konuştuk...Firma ziyaretlerimizi gerçekleştirirken Taşdelen sektöründe  yerini alan Çizim Matbaa koordinatörü Hasbi Yaşar’a uğradık. İşte görüşmeden derlediklerimiz...

Hasbi Bey, sektörde tecrübeli olan firmalarının sürekli olarak iş geliştirme çabasında olduğunu ve bunu her anlamda uyguladıklarını ifade etti.

Teknolojik gelişmeleri dikkatle takip ettiklerini belirten Hasbi Bey, internet çağında bulunduğumuz dönemde internette bulunabilirliğin son derece önemli olduğunu belirterek artık tüm araştırma ve ihtiyaçların internet üzerinden karşılandığını belirtti. Bu anlamda kendilerinin de bir gazeteci olarak özellikle buna yönelik çalışmalar yürüttüklerini söyledi.

Hasbi bey 1998 yılından 2008 yılına kadar hürriyet gazetesinde çalıştığını, 2008'den 2011 yılına kadar Türkiyenin ilk aylık Satranç Life dergisinin yönetimini yaptığını, aynı zamanda Referans haber Anadolu yakası bölge müdürlüğü yaptığını, Ataşehir, Dudullu OSB, Sanaiad dergilerinin olduğunu belirtti. 15 yıl boyunca İmes Sanayi Bölgesine hizmet verdiğini sözlerine ekledi.

Hasbi bey reklama önem verdiğini bu  sayede tüm dergi ve gazetelerin yayınlama sürelerinde kısa dönemde ön planda olmasını sağladıklarını belirtti.

Hasbi Bey, son olarak sadece Taşdelen'den değil müşteri portföylerinin geniş bir sistemde yayıldığını, Çekmeköy, Sancaktepe, Ümraniye bölgelerinden yoğun olarak çalışmalar yürüttüklerini  iletti.  

Çizim Matbaa koordinatörü Hasbi bey, gazeteciliğin üzerine vurgu yaparak halkın her zaman kendilerine ulaşabilir olması nedeniyle Referans haberdeki yenilikleri güncel olarak takip edilmesi gerektiğini ifade etti. Firma olarak sektörde kalıcı olmanın güncel bilgilerle, sıfır hata en uygun fiyat ve maksimum müşteri beklenti ve memnuniyetinin karşılanması ile mümkün olabileceğinin bilincinde olduklarını ve orta - uzun vadede hedeflerini bu doğrultuda yükselttiklerini netice de bölgede sektörün lideri konumuna geldiklerini belirtti.

Sektörde kalıcı olmanın zorluklarını bildiklerini, gazetecilik sektörünün herkes tarafından organize edilebilecek türde bir iş kolu olmadığını belirten Hasbi bey, planlı bir şekilde büyüyerek bu zorlu kulvarda var olmaya devam ettiklerini belirtti. Son olarak indirim gazete projesi hizmeti ile yeniklere devam edeceklerini iletti.

Taşdelen Rehber Ekibi.