Taşdelen'da Firma Ara
 
Taşdelen Haberleri
 
Tarih: 9.12.2013 14:23:19
Bu haberi 3.234 kişi okudu.

Eğlence Takış Cafe de

İnternet Kafe, Playstation Cafe, Snooker, Bilardo, D-Smart, Lig TV, Kafeterya +++Takış İnternet Kafe 130+ bilgisayarıyla, 30 Playstation 3 ve 8 ayrı internet bağlantısıyla kesintisiz hizmete devam ediyor.

Tüm güncel bilgisayar teknolojilerini tamamen orjinal ve yasal işletim sistemleriyle güvenle Takış İnternet Cafe’de kullanabilirsiniz. Takış internet cafe de Akla gelen her konuda araştırma yapabilir, kaynaklar, kitaplar, makaleler, yorumlar bulunabilir devasa kütüphaneden faydalanabilir, dünyanın diğer ucundakilerle bile görüntülü yazılı ve sesli iletişim kurabilir, film, dizi, video karikatür, radyo dinleyebilirsiniz. Takış internet cafe yeni teknoloji kültürüdür.

Snooker ın yaygınlaşmasında ülkemizde ilklerden olan Takış Kafe bu sporun tanıtımına devam ediyor. Snooker, 22 topla oynanan, Britanya'da popüler olan bir bilardo türüdür. Oyunun amacı çuha kaplı masadaki topları ıstaka kullanarak masanın her köşesinde dört tane ve uzun kenarın ortasında iki tane olmak üzere 6 tane deliği belli kurallara ve sıralamaya bağlı kalarak sokmaktır. Oyunun açılışında; bir adet "isteka topu" olarak anılan beyaz top (İng: cue ball), 15 tane kırmızı top ve bunlara ilaveten birer tane 6 farklı renkte top vardır. Renkli topların hepsi farklı puan değerlerine sahiptir.

Eğlencesine yakışır bir web sitesi ile takipçilerini bilgilendiren firmaya http://www.takisnet.com/index.html adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Taşdelen Rehber Ekibi

 
Kod snippet'ini kopyala