Taşdelen'da Firma Ara
 
Taşdelen Haberleri
 
Tarih: 15.04.2014 10:54:44
Bu haberi 4.961 kişi okudu.

Gegi GElişime Gİdiyor.

Gegi, 2013 son çeyreğinde "Gelişime Gİdiyoruz" sloganıyla logo ve kurumsal kimliğini yenileyerek başlattığı gelişime ofis binası ile devam ediyor.Çekmeköy'deki yeni binasında 3 katta konumlandırılan; e-ticaret, teknik servis, yazılım, finans, satış, yönetim, muhasebe ve sekretarya departmanları ile iş ortaklarıyla çalışmalarını sürdürmeye devam edecek. Son yıllarda büyük kuruluşlarla önemli projeleri sonuçlandıran Gegi, 2014 yılında sistemsel olarak büyük oranda revizyon görmesine karşın yüzde 40 büyümeyi hedefliyor.

Şirketin çalışmalarını özetleyen Genel Koordinatör Harun ULUDAŞ, "Özellikle müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, bilgi teknolojileri tarafındaki yüklerini büyük oranda üstlendiklerini, makul ürün ve hizmetleri konumlandırarak müşterilerinin kendi iş alanlarına daha fazla vakit ayırmalarını ve daha başarılı olmalarını sağladıklarını" belirtti.

Çalışmalarına başladığı 2006 yılından bu yana Eset, Microsoft, HP, Cyberoam, Vmware ve Storagecraft ürünlerinin iş ortaklığını yürüten Gegi, aynı zamanda bilgi teknolojileri tarafında bakım ve web tasarım alanında da müşterilerine hizmet veriyor.Gegi’ nin yeni adresi : Çamlık Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Uğur Sok. No : 4 Uysal Plaza Kat : 3 Çekmeköy / İSTANBUL

Telefon : 0850 226 4344