Taşdelen'da Firma Ara
 
Taşdelen Haberleri
 
Tarih: 16.09.2013 15:46:42
Bu haberi 5.434 kişi okudu.

Taşdelen Arena Hem Halı Saha Hem Cafe

Arena Halı Saha da Özel Makarna, Kahvaltı ve Futbol Keyfi Bir AradaHaziran 2013 te faaliyetine başlayan Arena Spor Kompleksinde yemek yiyip şifreli maç yayınlarını izleyebilir, içeceğinizi alıp okey, tavla, langırt vs oynayabilirsiniz.

Firma sahibi Bülent Bey Halı saha tanımından ziyade spor kompleksi kavramını daha uygun görüyor. Arena da halı saha da hiç maç oynamıyorsanız bile Digitürk, DSmart yayınlarını izleyebilirsiniz. Oldukça rahat bir ortam sunan Arena da kahvaltı ya da öğle - akşam yemekleri yiyebilirsiniz.

Bayanlar için de sosyal bir ortam sunan tesis te özel makarnalar, kahvaltı, ızgara çeşitleri yiyecek menüsünde müşterilere sunuluyor. Arkadaşlarınızla okey, tavla oynayabileceğiniz gibi çocuğunuzla gidip lezzetli kahvaltı ve yemeklerini de tadabilirsiniz.

Maçları rahatça izleyebileceğiniz bir çok LED TV tesisin çeşitli yerlerine konumlandırılmış.

Tesis doğum günü gibi organizasyonlarınız için oldukça uygun. Yaklaşık 100 kişilik salonunda rahat koltukları ve modern malzemeleri ile hizmete hazır.

Halı sahada mevcut olarak Beşiktaş Futbol Okulu nun dersleri düzenli olarak veriliyor. Bülent Bey yakın zaman içerisinde başka takımlarla ilgili çalışma yapabileceklerini sözlerine ekledi.

 

Taşdelen Rehber Ekibi

 

 

 

 
Kod snippet'ini kopyala